O mnieCześć.


Nazywam się Oliwia Chojnacka, chociaż tutaj chyba lepiej by pasowało kuferkowa Oliwia.Z wykształcenia i zamiłowania matematyczka. Przy okazji [ponoć] informatyk i wieczna studentka.Jeżeli akurat mam wolną chwilę od studiowania to najczęściej czytam, gotuję, rysuję, robię zdjęcia, bloguję i cały czas szukam nowych inspiracji.
Kufer tak naprawdę powstał z potrzeby pisania. 

Jest trochę książkowo, bo można powiedzieć, że zamiast czytać pożeram książki. Czytam właściwie wszystko i w większości nie żałuję swoich literackich wyborów. Najchętniej piszę o książkach mniej popularnych, bo może dzięki temu, ktoś trafi na jakąś literacką perełkę.

Jest trochę kulinarnie, bo lubię karmić ludzi. Oni się wtedy tak fajnie cieszą i nie muszę każdemu z osobna dawać przepisu ;) Ostatnio najbardziej inspirują mnie kuchnia bułgarska i wegetariańska, ale na blogu pojawiają się przeróżne przepisy. Zarówno łatwe jak i trochę trudniejsze. A największą frajdę sprawia mi przygotowywanie dań, które jedzą bohaterowie czytanych przeze mnie książek.

Jest trochę muzycznie, bo muzyka towarzyszy mi prawie cały czas. Uwielbiam ten moment, kiedy ze słuchawkami na uszach mogę odciąć się od całego świata i uważam, że dobra muzyka potrafi dać porządnego, motywującego kopniaka.


Pytania, wnioski, skargi, wątpliwości? Zawsze możesz do mnie napisać oliwia.chojnacka@gmail.com

Poza Kufrowym profilem na Facebook i Google+ można mnie znaleźć na Twitterze i Instagramie.

Brak komentarzy: